Цукровий діабет - досить поширене захворювання, що не прив'язане до вікових рамок. Ця хвороба може з'явитися як в зрілості, так і в дошкільному віці. Незалежно від типу захворювання, діабет вимагає від людини дотримання певних правил.

Потрібен щоденний контроль показників рівня глюкози. Діабетикам рекомендується купити глюкометр, який показує результат аналізу краплі крові з пальця за декілька секунд. При виявленні змін нормальних параметрів вмісту цукру в крові вживаються спеціальні медичні заходи.

На сьогодні існує безліч портативних глюкометрів різних виробників, призначених для контролю рівня глюкози в крові в домашніх умовах.

Інтернет-магазин ДіаМаркет пропонує купити глюкометри, що нададуть точні результати при вимірюванні. Адже суворе спостереження за концентрацією рівня глюкози в крові дозволяє хворим на цукровий діабет коригувати дозу інсуліну та дотримуватись спеціальної дієти.

Компанія ДіаМаркет пропонує широкий вибір глюкометрів відомих світових виробників, а саме: Ван Тач (США), Акку-Чек (Німеччина), Байєр Асцензія Еліт, Контур (Японія), Он-Колл (США), Біонайм (Швейцарія), СенсоЛайт (Угорщина), ІМЕ-ДІБІ (Німеччина). Дані прилади відрізняються особливою точністю, якістю та практичністю.

З вітчизняних приладів вимірювання цукру можна зупинити свій вибір на глюкометрах, що випускаються підприємством Сателіт (Росія). Вони більш прийнятні за ціною.

Сучасні глюкометри можуть мати додаткові функції: підсвічування екрана, пам'ять, яка дає можливість запам'ятовувати кілька попередніх аналізів з виведенням середнього результату, звукові нагадування та позначки про їжу. Кожна людина має можливість обирати в інтернет-магазині ДіаМаркет глюкометр з урахуванням необхідності усіх цих функцій.

Самоконтроль рівня цукру в домашніх умовах:

1. Розкладіть на чистому столі глюкометр, ручку, ланцети і тест-смужки.

2. Руки вимийте з милом, висушіть рушником і кілька разів струсніть рукою, палець якої збираєтеся вколоти.

3. Візьміть одну тест-смужку і вставте в отвір глюкометра до появи легкого клацання. При цьому глюкометр повинен автоматично вмикатися.

4. Вставте ланцет на ручку для проколювання і сильним натисканням ручкою проколіть шкіру пальця, після якої на ній повинна з'явитися крапля крові.

5. Нанесіть краплю крові на тест-смужку глюкометра. Через кілька секунд на дисплеї глюкометра з'являться цифри, що вказують рівень цукру в крові. Після використання тест-смужку необхідно викинути.

Нормальним вважається рівень глюкози в межах 5,5 ммоль/л, якщо ви вимірюєте вранці. Після їжі вміст глюкози в крові збільшується, згодом через 2-3 години знову наближається до норми. У разі якщо ваші показники глюкози, виміряні вранці на голодний шлунок, сильно відрізняються від нормальних, то терміново зверніться до лікаря.

Пам’ятайте, що суворе спостереження та самоконтроль за концентрацією рівня глюкози в крові дозволяє хворим на цукровий діабет уникнути більшості ускладнень при захворюванні.

Отже, давайте заздалегідь подбаємо про своє здоров'я і придбаємо цю недорогу, але таку необхідну річ у компанії ДіаМаркет!