ГЛЮКОСТАБ (у гранулах)

ГЛЮКОСТАБ (у гранулах)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M2463775
 

Опис ГЛЮКОСТАБ (у гранулах)

 

1. Дозування препарату підбирається строго індивідуально, при ретельному контролі рівня глюкози в крові!

2. Оптимальна схема прийому препарату вказана в інструкції до прийому Глюкостаба.

3. У залежності від часу прийому сніданку:

- Якщо пацієнт снідає до 7,00-7,30, то препарат застосовується через 40 хвилин - 1 годину після прийому їжі (1 краплю Глюкостаба під язик, затримати 3-5 хвилин)

-якщо сніданок пізніше 7.30, то препарат застосувати натщесерце (1 краплю під язик) за 20-40 хвилин до прийому їжі, а потім через 40 хвилин - 1 годину після сніданку (1 краплю під язик).

4. При мінімальному досягненні рівня глюкози в крові ДО 9 мммоль / л варто дотримуватися схеми лікування, вказаної в інструкції і препарату. Якщо рівень глюкози вище 9 ммоль / л, тоді додатково 1 краплю препарату під язик перед сном.

5. Доза препарату може бути збільшена до 2-3 і більше крапель в один прийом в разі недостатнього зниження рівня цукру в крові. З приводу збільшення дози препарату необхідно проконсультуватися з лікарем.

6. Після досягнення оптимального рівня глюкози в плазмі крові (3.58- 6.05 ммоль / л) і стійкої стабілізації в межах норми протягом 10 днів - 2 тижнів і лише при консультації з лікарем дозу антидіабетичних засобів поступово можна знижувати.

Особливі вказівки:

1. Ні в якому случаe НЕ скасовувати дієту, введення інсуліну, протидіабетичні препарати без консультації призначив її лікаря. Дозування цукрознижувальних препаратів може бути зменшена ПОСТУПОВО тільки після консультації з лікарем, і в разі стійкого зниження рівня глюкози в крові.

2. Прийом Глюкостаба повинен здійснюватися СУВОРО під контролем рівня глюкози в крові! тому в силу своєї сахароснижающей активності передбачається можливість виникнення гіпоглікемії (зниження рівня глюкози менш ніж 3.58 ммоль / л) і гіпоглікемічної коми (при зниженні рівня глюкози до 1,5 ммоль / л і нижче). Однак за весь час клінічних випробувань Глюкостаба у жодного з пацієнтів даних ефектів не спостерігалося.

Варто зауважити, що ні гомеопатичний препарат «Глюкостаба» ні гомеопатичний препарат «Холвакор» за весь час клінічних досліджень і прийому хворих цукровим діабетом не єдиного разу не привели до гіпоглікемічного стану при ЦД2 типу і тим більше комі. Дані гомеопатичні препарати утримують рівень цукру в крові в межах норми, чим і доводять свою безпеку.

Дані гомеопатичні препарати є абсолютно безпечними для здоров'я, що доведено наукою, оскільки містять мізерні кількості активних речовин. Навіть якщо гомеопатичний препарат містить компонент рослин, і на дану рослину у людини алергія, то при прийомі такого препарату в силу надзвичайно низької концентрації рослинного компонента алергічної реакції не виникне.

Інформація для жителів країн СНД !!!! На жаль, заборонена відправка медикаментів, фітотерапії та гомеопатії Укрпоштою та кур'єрськими службами.

Товари з рубрики - Гомеопатия/Витамины

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Інтернет-магазин - купити глюкометр, тонометр, інсулінові шприци (http://site.ub.ua)
(основний офіс)

Україна, Волинська, Луцьк, Стрілецька, будинок 4
 
  • Розміщення в Польщі
  • Прямі поставки 2.0
  • Пакети реклами
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create