Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Інтернет-магазин ДіаМаркет - купити глюкометр, тонометр, інсулінові шприци
(основний офіс)

04070, Україна, Київська, Київ, вул. Іллінська, будинок 12, офіс 116

ГЛЮКОСТАБ (у гранулах)

ГЛЮКОСТАБ (у гранулах)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M2463775
 

Опис товару

 

1. Дозування препарату підбирається строго індивідуально, при ретельному контролі рівня глюкози в крові!

2. Оптимальна схема прийому препарату вказана в інструкції до прийому Глюкостаба.

3. У залежності від часу прийому сніданку:

- Якщо пацієнт снідає до 7,00-7,30, то препарат застосовується через 40 хвилин - 1 годину після прийому їжі (1 краплю Глюкостаба під язик, затримати 3-5 хвилин)

-якщо сніданок пізніше 7.30, то препарат застосувати натщесерце (1 краплю під язик) за 20-40 хвилин до прийому їжі, а потім через 40 хвилин - 1 годину після сніданку (1 краплю під язик).

4. При мінімальному досягненні рівня глюкози в крові ДО 9 мммоль / л варто дотримуватися схеми лікування, вказаної в інструкції і препарату. Якщо рівень глюкози вище 9 ммоль / л, тоді додатково 1 краплю препарату під язик перед сном.

5. Доза препарату може бути збільшена до 2-3 і більше крапель в один прийом в разі недостатнього зниження рівня цукру в крові. З приводу збільшення дози препарату необхідно проконсультуватися з лікарем.

6. Після досягнення оптимального рівня глюкози в плазмі крові (3.58- 6.05 ммоль / л) і стійкої стабілізації в межах норми протягом 10 днів - 2 тижнів і лише при консультації з лікарем дозу антидіабетичних засобів поступово можна знижувати.

Особливі вказівки:

1. Ні в якому случаe НЕ скасовувати дієту, введення інсуліну, протидіабетичні препарати без консультації призначив її лікаря. Дозування цукрознижувальних препаратів може бути зменшена ПОСТУПОВО тільки після консультації з лікарем, і в разі стійкого зниження рівня глюкози в крові.

2. Прийом Глюкостаба повинен здійснюватися СУВОРО під контролем рівня глюкози в крові! тому в силу своєї сахароснижающей активності передбачається можливість виникнення гіпоглікемії (зниження рівня глюкози менш ніж 3.58 ммоль / л) і гіпоглікемічної коми (при зниженні рівня глюкози до 1,5 ммоль / л і нижче). Однак за весь час клінічних випробувань Глюкостаба у жодного з пацієнтів даних ефектів не спостерігалося.

Варто зауважити, що ні гомеопатичний препарат «Глюкостаба» ні гомеопатичний препарат «Холвакор» за весь час клінічних досліджень і прийому хворих цукровим діабетом не єдиного разу не привели до гіпоглікемічного стану при ЦД2 типу і тим більше комі. Дані гомеопатичні препарати утримують рівень цукру в крові в межах норми, чим і доводять свою безпеку.

Дані гомеопатичні препарати є абсолютно безпечними для здоров'я, що доведено наукою, оскільки містять мізерні кількості активних речовин. Навіть якщо гомеопатичний препарат містить компонент рослин, і на дану рослину у людини алергія, то при прийомі такого препарату в силу надзвичайно низької концентрації рослинного компонента алергічної реакції не виникне.

Інформація для жителів країн СНД !!!! На жаль, заборонена відправка медикаментів, фітотерапії та гомеопатії Укрпоштою та кур'єрськими службами.

Товари з рубрики - Гомеопатия/Витамины

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:

Написати повідомлення
 
 

Зробити замовлення
 
 

Написати пропозицію
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
Ваше ім'я*:
Ваш телефон*:
Ваша електронна пошта:
Вас цікавить:
Текст повідомлення:
Відмінити
Замовити дзвінок