Глюкометр «Велліон Калла Лайт» – це дуже зручний і функціональний прилад від відомої австрійської компанії "Med Trust". З його допомогою можна точно виміряти рівень глюкози у крові всього за 6 секунд.

Головна перевага над іншими глюкометрами полягає в тому, що у нього немає кодування смужок. Це зробило користування набагато легшим. Тепер він сповіщає хворого звуковим сигналом про небезпечно високий або низький рівень цукру в крові.

До того ж завдяки його сучасним опціям можна запобігти небезпеці вторинних захворювань і вжити правильні кроки для самоконтролю діабету. Зробити це дуже просто! Кожен користувач зможе встановити три різні сигнали тривоги, як нагадування про тестування крові на цукор. А також там є граничні маркери: максимально і мінімально дозволені для діабетиків значення цукру. Всі результати, що перевищують ці межі, матимуть спеціальний маркер.

Пам'ять у глюкометрі включає останні 500 результатів із зазначенням дати і часу, до якої можна легко отримати доступ за допомогою кнопки зі стрілками. Завдяки яскравому підсвічуванню і великим цифрам результати можна легко читати з екрану.

Випускається він у чотирьох модних кольорах: пурпурний, зелений лайм, перлинно-білий, сріблястий, тому Ви зможете підібрати прилад на свій смак.

Ми Вас запевняємо, що простішого і надійнішого глюкометру ви ніде не знайдете! Він дуже зручний у користуванні і повністю виправдовує свою назву «лайт» (легкий). А ще він ідеально підходить для вимірювання глюкози у дітей і літніх людей.

Застосування глюкометра «Wellion Calla Light» надзвичайно зручне ще й тим, що сам прилад відноситься до розряду мікроелектроніки, тому його можна носити з собою і застосовувати там, де Вам буде найбільш комфортно. До того ж його ціна не така вже й висока в порівнянні з ціною несвоєчасного визначення критичного рівня глюкози в крові людини, що страждає на цукровий діабет.

Вимірювання рівня цукру в крові за допомогою глюкометра не вимагає спеціальної підготовки і по праву вважається зручним способом самоконтролю. Звичайно, це не замінить походу до лікаря, але допоможе упевнитися в тому, що рівень цукру знаходиться в межах норми.

Купити глюкометр «Wellion Calla Light» за доступною ціною можна у нашої компанії «ДіаМаркет». У комплектацію набору входить: прилад, пристрій для проколювання пальця, 10 тест-смужок, 10 ланцетів, м'який чохол, батарейки та керівництво користувача російською мовою.

Наші ціни, знижки та унікальні пропозиції приємно здивують Вас! Замовляйте товар у нас, і ми доставимо його швидко у будь-який куточок України.

Детальнішу інформацію про нас та нашу продукцію читайте на сайті http://diamarket.ub.ua/ua/.

Ми допоможемо зробити Ваше життя з діабетом простішим!