Голки для інсулінових шприц ручок: правила вибору і техніка застосування

Контроль

Для того, щоб діабетики могли підтримувати хороше самопочуття і контролювати загальний стан свого здоров'я, медицина пропонує великий вибір необхідних пристроїв. Практично кожен день і кожну хвилину в світі проводяться різні дослідження щодо їх вдосконалення, прогрес яких дуже помітний. Всі ми знаємо, що найголовніше для діабетика - стежити за рівнем цукру в організмі і постійно тримати його в нормі. А для того, щоб ваше самоспостереження було ефективним, необхідно проводити вимірювання рівня глюкози в крові не менше 4 разів на день. Виходячи з отриманих даних ми повинні вчасно зробити ін'єкцію інсуліном.

Говоримо відразу - геть традиційні шприци! Найоптимальніший спосіб швидко ввести необхідну дозу інсуліну - це шприц ручка. Він дуже зручний у використанні і не тільки! Сьогодні ми з вами будемо говорити про те, як правильно вибирати і змінювати голки для інсулінових шприц ручок.

Підбір

Голки для інсулінових шприц ручок - це центральна складова будь-якої шприц ручки. Для діабетиків цей предмет є самим витратним матеріалом. Підбирати голки треба відповідно до статури людини. Для новонароджених і дітей - 5мм; для людей із звичайною статурою - 8мм; повні і з міцною статурою - 12 мм. Також голки можуть бути універсальні і розраховані під певну марку шприц ручки. За загальноприйнятими стандартами у звичайній упаковці може міститись від 10 до 100 одиниць товару.

Також запам'ятайте, що голки для інсулінових шприц ручок ні в якому разі не можна використовувати по кілька разів або позичати іншим людям. Це заразно і небезпечно! Навіть заточені лазерним методом голки мають властивість притуплятися. А це веде за собою різні травми. Краще щоразу діставайте новеньку голочку із упаковки і закріпіть її на ручці - завдяки спеціальному знеболюючому складу на вістрі, болю ви практично не відчуєте... чого не скажеш про повторні застосування.

Покрокова техніка

1. Вимийте певну ділянку шкіри.

2. Витріть шкіру насухо.

3. Зніміть з голки захисну оболонку.

4. Одягніть її на шприц ручку у вертикальному положенні.

5. Зніміть зовнішній захисний ковпачок.

6. Приберіть бульбашки повітря зі шприц ручки.

7. Натисніть на пускову кнопку пристрою і зробіть ін'єкцію.

Купівля

Коли мова йде про покупку голок для інсулінових шприц ручок, не всі знають де краще зробити покупку. Економити на здоров'ї не варто, це слушна думка. Але економія і переплата - це абсолютно дві різні речі. Як правило, лікування і витрати на медикаменти тож відбирають багато грошей. Так чому б не спробувати знайти саме те місце, де буде висока і перевірена якість продукції, а ціни будуть справедливі.

Таким місцем є інтернет-магазин «Діамаркет». На нашому сайті є все для діабетиків, в тому числі і голки для інсулінових шприц ручок. Телефонуйте до наших операторів і ми розповімо вам про всі переваги співпраці з нами. Будьте здорові!