Інсулінові шприц ручки - вірна допомога кожному діабетикові!

Інсулін був відкритий в 1922 році. З плином часу методи його введення ставали дебільш зручними та безболісними. Сьогодні одним із самих актуальних способів введення інсуліну вважаються інсулінові шприц ручки. Їх назва пішла від звичної пишучої ручки оскільки зовні вони дуже схожі - у шприц ручки майже аналогічний зовнішній вигляд, а в наявності є вістря і картридж, в якому замість чорнила знаходиться інсулін.

Переваги інсулінових шприц ручок

Очевидно, що інсулінові шприц ручки набагато простіші у використанні, аніж шприци. Вони більш компактні і їх зручно носити в кишені або сумці. Завдяки їм змінити інсулінову гільзу можна всього за кілька секунд. Що стосується експлуатації, то перезарядку потрібно здійснювати всього через кілька днів, а дозу встановлювати шляхом клацання дозатора - 1 клацання дорівнює 0,5 або 1,0 (залежно від різновидів). Ще одна перевага, про яку гріх не згадати, так це те, що в інсулінових шприц ручках голки більш короткі й тонкі. Це дозволяє здійснювати безпечні, безболісні і точні ін'єкції.

Існує 2 види шприц ручок - одноразові та із замінним картриджем. Що стосується голок, то вони є одноразовими. Як правило, вони мають силіконове покриття і особливий наліт на вістрі, що дозволяє значно знизити больові відчуття при проникненні голки в шкіру (також цьому сприяє поверхню, яка полірується електронним шляхом). Наостанок запам'ятайте, що компанія, яка випускає інсулін, також виробляє до нього спеціальні шприц ручки. Краще використовуйте і те і інше, природно від однакового виробника.

Де замовити?

Виробничий прогрес не стоїть на місці і вже сьогодні існує розумна шприц ручка, яка здатна відображати розмір останньої дози інсуліну, а також час з моменту останньої ін'єкції. Всі ми знаємо, як позитивно впливає точне дотримання дозувань інсуліну на процес лікування діабету.

Якщо ви до цих пір не встигли обзавестись цим диво-помічником в боротьбі з діабетом, то ми з радістю вам в цьому допоможемо. Компанія «Діамаркет» рада запропонувати кожному відвідувачу широкий вибір такого незамінного товару як інсулінові шприц ручки. На нашому сайті є абсолютно все для людей, які хворіють на діабет 1-го і 2-го типу. Також на безліч позицій в каталозі у нас діють акції та знижки. Як тільки ви здійсните покупку, через кілька хвилин з вами зв'яжуться наші кваліфіковані фахівці і обговорять всі аспекти вашого майбутнього замовлення. Завдяки нам ви зможете вводити інсулін не привертаючи до себе уваги, де захочете і коли захочете. Звертайтесь!